Skip to content

Ważne informacje!

Drodzy rodzice i wychowankowie❗️❗️
Pragniemy poinformować, że Zespół Świetlic Środowiskowych wznawia działalność w formie zajęć stacjonarnych.
Rodziców zainteresowanych uczestnictwem ich dzieci w zajęciach świetlicowych prosimy o kontakt telefoniczny - 18 441 01 11.
Pod tym numerem telefonu uzyskają państwo wszelkie informacje dotyczące procedur bezpieczeństwa w czasie pracy w reżimie sanitarnym.

Poniżej umieszczone są podstawowe dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed zapisaniem dziecka na zajęcia. Jeśli to możliwe, rodziców, którzy zadeklarują chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach prosimy o przyjście z uzupełnionymi deklaracjami. Zapisanie możliwe będzie po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie.

Wszystkie nowe zasady oraz trudności z nich wynikające służą jedynie zapewnieniu dzieciom ich rodzicom oraz pracownikom bezpiecznych warunków przebywania na terenie placówki.

Zarządzenie Nr 7-2020 - Procedury Reżim Sanitarny ZŚŚ Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem- Zespół Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu (2)

Procedura pozostawienia dziecka i odbioru z Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu (2)

Procedura wykonywania prac czyszczenia- Zespół Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu (2)

Rodzice - ZŚŚ (1)

Załacznik-nr-2-do-procedury-postępowania-prewencyjnego-3

Zgoda rodzice zgoda_na_pomiar_temperatury_ciala_u_dziecka

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.