Skip to content

Witamy wiosnę w Klubie Kotłownia!

  Ten tydzień poświęciliśmy na dekoracje Klubu Kotłownia - pracy było mnóstwo.  Teraz musimy pochwalić się efektami naszej pracy - naszym zdaniem efekt jest oszałamiający!

Poza tym w odbyła się poniedziałkowa bajkoterapia.📔
"Nie wierzę w siebie". Czy ja potrafię❓
Często nie wierzymy w siebie. Są tego różne powody. Dlatego podczas zajęć czytelniczych podjęliśmy temat związany z tym zagadnieniem. Wiemy już, że rozwijanie wiary we własne możliwości może wymagać czasu i cierpliwości, ale jest to wartościowy proces, który ma pozytywny i jakże ważny wpływ na jakość naszego życia.🥰
Dodatkowo po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach z Panią Olgą z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu - lepiliśmy w glinie! Kontynuowaliśmy pracę przy wianuszkach świątecznych. Część z nas szlifowała swoje umiejętności dając ponieść się swojej artystycznej fantazji 🤗.
Jak zwykle było super ☺️.
Koniec tygodnia spędziliśmy na zajęciach umuzykalniających w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Tym razem na rozgrzewkę Pani Agnieszka zaproponowała nam zajęcia z rytmiki, później wspólny śpiew, taniec solo i w parach..🎤🎶💃🕺..ale... to nie koniec! Stworzyliśmy prawdziwą grającą orkiestrę!🎷🎸🪕🎺🎹📯 Może kiedyś w przyszłości zagramy koncert na wielkiej estradzie;) kto wie...😊😉

Ułatwienia dostępu