Skip to content

Tydzień w pigułce *13.03.2023-17.03.2023*

Taneczny poniedziałek, tak rozpoczęliśmy tydzień. Wybraliśmy się do Pałacu Młodzieży, gdzie dzieciaki po intensywnej rozgrzewce ćwiczyły układ taneczny z zeszłego tygodnia. We wtorek również byliśmy w Pałacu Młodzieży, tym razem na tańcach z pomponami. Dzieci uwielbiają tą formę zajęć. W środę po raz kolejny wybraliśmy się do Klub Kotłownia Kotłownia. Najpierw wychowankowie obu świetlic integrowali się podczas wspólnych rozmów i zabaw. Następnie odbyły się zajęcia ceramiczne z Panią Olgą z Pałac Młodzieży w Nowym Sączu . Dzieci dopracowywały swoje wianki z zeszłego tygodnia, które będą wypalane i gotowe na następne zajęcia do pomalowania. Koniec tygodnia spędziliśmy w Pałac Młodzieży w Nowym Sączu na zajęciach umuzykalniających. Było mnóstwo zabaw rytmicznych przy dźwiękach pianina. Dzieci również stworzyły własna orkiestrę.To był dobry tydzień!

 

Ułatwienia dostępu