Skip to content

„Wyobraźnia jest początkiem tworzenia.”

W trakcie zajęć „Kreatywne Dzieci” oraz "Mamy Maluchy" wykonywaliśmy portrety Babci i Dziadka i umieściliśmy je na naszych laurkach. Dzieci i Mamy wykazały się pomysłowością oraz talentem plastycznym. Na koniec laurki zostały ciekawie ozdobione. Mamy nadzieję, że prace, które zostały wykonane od serca ucieszyły naszych kochanych Dziadków.

Jeśli chodzi o nasze poniedziałkowe zajęcia w "Klubie Seniora" wraz z seniorami wykonaliśmy kolejne dzieła sztuki. Tym razem obraz różany a także obraz który powstał bardzo spontanicznie. Jest on wykonany z ścinek które, zostały nam po poprzednich pracach czyli tak naprawdę - nic innego jak całkowite wykorzystanie materiału. Mamy nadzieję że w najbliższym czasie uda nam się ozdobić całą ścianę naszymi pracami. Oczywiście efektami naszej pracy podzielimy się z wami !

 

 

Ułatwienia dostępu