Skip to content

Życie dziecka ma kolor jego wyobraźni

Świetlica "Kochanowskiego" jest jedną z kilku świetlic, która bierze udział w zajęciach teatralnych na które uczęszczamy w każdy poniedziałek. Dzieci na tych zajęciach przygotowują się do spektaklu "Rzecz się stała niesłychana". We wtorek na kolejnych również cyklicznych u nas zajęciach pod opieką Pani Wioli z Pałacu Młodzieży- dzieci wykonywały wybrane przez siebie wzory bransoletek. Jest to świetna zabawa, ale również nauka koncentracji i precyzji.

Święto Kobiet-tych małych i tych dużych-było tematem kolejnych naszych zajęć. Dowiedzieliśmy się skąd wywodzi się to święto oraz jak wiele kobiety musiały wykonać pracy, aby były doceniane. Dla uczczenia kobiet, dzieci wykonały piękne bukiety z papieru, które następnie wręczyły swoim mamusiom.

Piątek był dniem dziecięcej wyobraźni. Zapoznaliśmy się z techniką łączenia kolorów.Dzięki której wytworzyliśmy całkiem nowe odcienie palety kolorów. Rozwijaliśmy również zdolności manualne tworząc pejzaż wyobraźni kolorów.

 

 

Ułatwienia dostępu