Skip to content

Coraz więcej wiosny w nas.

Wiosnę widać już wszędzie dookoła. Sprawdzaliśmy to, spacerując przez miasto na zajęcia teatralne w Pałacu Młodzieży. Przygoda z teatrem stała się poważna - każdy uczestnik, dostał swoją własną rolę. We wtorek, na Caffe Przydworcowa - ciasto, kawa i herbata - Dzień Kobiet. W środę pograliśmy trochę w różne gry no i znów świętowaliśmy Dzień Kobiet. W czwartek, na spokojnie - trochę nauki i łamigłówek, za to w piątek - jak zawsze poszliśmy na całość. Przy okazji omawiania nasion - ich rodzajów i zastosowania w przemyśle oraz życiu codziennym założyliśmy nasz własny, świetlicowy ogródek. Mamy zasiany szpinak, szczypiorek, len, kozieradkę, bazylię oraz sałatę. Jak wszystko dobrze pójdzie, już niedługo będziemy podjadać nasze własne roślinki.

Ułatwienia dostępu