Skip to content

To był naprawdę dobry tydzień ;)

Będziemy aktorami - od poniedziałku, dzieciaki z naszej świetlicy rozpoczęły zajęcia teatralne w Pałacu Młodzieży. Zajęcia mają trwać do końca czerwca a podsumowaniem będzie nasze, własne, przedstawienie 🙂 Próbowaliśmy już swoich sił w improwizowanych scenkach i z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

We wtorek, gościnne progi "Caffe Przydworcowa" po raz kolejny witały  zacne towarzystwo, tym razem świętowaliśmy z powodu ostatków. Własnoręcznie przygotowane kanapeczki, zaimprowizowane na szybko, smaczne sałatki oraz inne przekąski umiliły wspólnie spędzony przy stole czas.

W środę pograliśmy w gry przeróżne, bardzo to lubimy, są to nasze stałe, cotygodniowe zajęcia.

Czwartek to zajęcia "na poważnie" - odrabiamy zadania, przygotowujemy sobie różne szkolne pomoce naukowe - no i oczywiście bawimy się dobrze, bo czymże byłoby życie bez odrobiny chociaż zabawy.

W piątek, kreatywnie spędziliśmy czas (żebyście widzieli ile sprzątania było po tej kreatywności, to głowa mała ;D). Malowaliśmy farbami - kolorowo, wiosennie na czarnych kartkach oraz stworzyliśmy całą masę okienek z różnymi, ciekawymi widokami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z mijającego tygodnia.

Ułatwienia dostępu