Skip to content

Hasta la vida loca, loca, loca, loca…

Szalone życie i z pewnością szalona impreza, stały się dzisiaj częścią naszego świetlicowego życia. Uczestnicy "Bezpiecznych Ferii" ze wszystkich świetlic, zgromadzili się dziś na Grodzkiej Sali Bankietowej, aby tańczyć, brać udział w konkursach i bawić się tak dobrze, jak tylko jest to możliwe.

Zatańczono masę tańców, odpowiedziano na wiele konkursowych pytań.  Wyłonieni zostali Królowa i Król balu oraz ich świta - wszyscy zostali nagrodzeni upominkami lub pamiątkowymi medalami. Upominki, ufundowane przez Zespół Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu oraz medale  - dowód uznania pana Prezydenta Miasta Nowego Sącza - Ludomira Handzla, wręczyli: pani dyrektor ZŚŚ - Agnieszka Raniszewska, pan wiceprzewodniczący Rady Miasta Krzysztof Ziaja oraz pan Jarosław Iwaniec - prezes GSM w Nowym Sączu, dzięki którego uprzejmości, mogliśmy się właśnie na tej wspaniałej sali bawić.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

P.S. Zdjęcia są różnej jakości, ale na każdym zdjęciu (nawet niedoskonałym), znajdują się jakieś osoby i ich świetne momenty z karnawałowej zabawy.  Bawcie się dobrze oglądając fotki,

co najmniej tak, jak my bawiliśmy się dzisiaj.

Ułatwienia dostępu