Skip to content

Bezpieczne Ferie 2023

Od poniedziałku 30 stycznia aż do 10 lutego 2023. W naszym województwie trwać będą ferie. W Nowym Sączu będą to "Bezpieczne Ferie". Dzieci z naszych świetlic uczestniczyć będą w szeregu rozrywek i atrakcji. Oprócz stacjonarnych zajęć na świetlicach, pójdziemy do kina i teatru. Będziemy uczestniczyć w zajęciach kreatywnych i umuzykalniających w Pałacu Młodzieży. Pospacerujemy po naszym wspaniałym mieście, odwiedzimy Komendę Policji. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, pojedziemy na wycieczkę do Starego Sącza, przejdziemy się po lesie a może nawet rozpalimy wspólnie ognisko na Paściej Górze?

Aktywności mogą różnić się w zależności od świetlicy, niemniej jednak wszędzie będzie super i "na bogato".

Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych (w zakładce "informacje" znaleźć można odnośnik do Fb poszczególnych świetlic). Każde polubienie czy obserwowanie jest na wagę złota, gdyż pozwala nam dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Zapraszamy 🙂

Ułatwienia dostępu