Skip to content

Podsumowanie tygodnia 28.11 – 2.12.2022

W poniedziałek 28 listopada odkrywaliśmy świat składający z tysiąca kawałków. W tym dniu hasłem przewodnim były puzzle. Odkrywaliśmy talent wśród naszych podopiecznych polegający na spostrzegawczości i szybkości reakcji. Ułożyliśmy w tym dniu puzzle z pieskami, kotkami, Kaczorem Donaldem, Myszką Miki, Kubusiem Puchatkiem i innymi bohaterami bajek.
W środę obchodziliśmy Andrzejki. W tym dniu nie zabrakło wróżb, przepowiedni i lania wosku.
W piątek dzieci rozpoczęły otwieranie kalendarza adwentowego z zadaniami.  Pierwszym zadaniem było przygotowanie listu do św. Mikołaja. Dzieci narysowały swoje największe marzenia i z niecierpliwością czekamy na ich spełnienie.
Wtorkowe i czwartkowe zajęcia na naszej świetlicy przeznaczone są dla osób dorosłych. W ramach zajęć "Moja pasja" oraz "Główka pracuje" został przygotowany kalendarz adwentowy oraz zimowo - świąteczne dekoracje sali które można zobaczyć na zewnątrz oraz w środku. W całą pracę było włożone dużo serca oraz zaangażowania za co bardzo dziękujemy. Pierwsze okienka kalendarza adwentowego zostały już otwarte - zadanie wykonane.

Ułatwienia dostępu