Skip to content

Wi(e)dzieć więcej – dotknąć niewidzialne.

Dzięki Fundacji Edukacji Empatii Rozwoju (FEER), na naszych świetlicach rozpoczął się cykl warsztatów prowadzonych przez Pana Ziemowita Gila. Zajęcia te, poruszają niezwykle trudne, ale ważne tematy niepełnosprawności. Jest to czas na naukę i refleksję "Co to znaczy, nic nie widzieć?" "Jak osoba niewidoma lub słabowidząca potrafi funkcjonować w codzienności i zazwyczaj trudnej rzeczywistości?".

Pierwsze warsztaty na Świetlicy Środowiskowej Kochanowskiego już za nami. Na kolejne, które odbędą się 23 listopada w godz. 14:00 do 16:00 zapraszamy do Klubu Kotłownia. Cykl zamkniemy na zajęciach 14 grudnia w Świetlicy Przydworcowe w godz. 14:00 do 16:00.

Chętnych do uczestnictwa, zapraszamy do kontaktu z wymienionymi placówkami.

Do zobaczenia.

Ułatwienia dostępu