Skip to content

W dniu 27.07.2021 - Wychowankowie Świetlicy  " Barskie " i " Piątkowa" mieli okazje uczestniczyć w kreatywnych warsztatach ceramicznych w Miasteczku Galicyjskim , gdzie tworzyli fantastyczne naczynia o ciekawych zdobieniach! 🙂 A w wolnej chwili dzieci ze Świetlicy "Barskie " tworzyły ciekawe prace plastyczne "Rajskie ptaki" oraz "Letnią łąkę"! 🙂  

Dzisiejsza wycieczka do Krakowa odbyła się dzięki Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS Plan naszego dnia był następujący: 1️⃣ Pobyt na hali basenowej Parku wodnego w Krakowie 🌊 2️⃣ Zajęcia dydaktyczne z wychowania normatywnego, przepisów prawa i bezpiecznego wypoczynku prowadzone przez funkcjonariuszy policji 👮‍♂️👮‍♀️🐕‍🦺 3️⃣ Zwiedzanie 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach ✈ 4️⃣ Ciepły posiłek Czytaj dalej... "Wycieczka do Krakowa"

To dopiero 3 dzień wakacji a tyle ciekawego zdążyło się już wydarzyć w Zespole Świetlic Środowiskowych: 🤝 "Akademia Integracji" - aby lepiej się poznać, ustalić wspólne zasady, odkryć wspólne pasje i zainteresowania! 👮‍♀️Spotkanie ze Strażą Miejską - teraz wiemy już wszystko o bezpieczeństwie 🏊Baseny i Chlapowisko - dla ochłody w te upalne dni! 🌞Zabawy na Czytaj dalej... "Wakacyjne atrakcje z Zespołem Świetlic Środowiskowych"

Mamy to! Pierwszy dzień wakacji w naszych świetlicach upłynął ...🌞😊 Część z nas miało okazję ochłodzić się na basenie, część integrowało się podczas naszych warsztatów. Jedno jest pewne, uśmiech towarzyszył każdemu z nas!❤🌞

Drodzy rodzice i wychowankowie! 🌞😊💛Przypominamy, że zbliżają się zapisy na nasze "Bezpieczne Wakacje!"Czekamy na Was 24 i 25 czerwca w godzinach pracy poszczególnych świetlic!Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wszystkich informacji!📱Świetlica Środowiskowa „Barskie” 603 513 904Świetlica Środowiskowa „Biegonice” 536 955 356Świetlica Środowiskowa „Gołąbkowice” 515 973 681Świetlica Środowiskowa „Helena” 516 789 326Świetlica Środowiskowa „Kaduk” Czytaj dalej... "Bezpieczne wakacje – zapisy"

Letni piknik Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu 🌼🦙Dzisiaj odbyło się wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy. Pogoda dopisała a uśmiechy nie znikały z buzi naszych wspaniałych wychowanków.Piknik, który odbył się w Sądecki Park Etnograficzny w Nowym Sączu został otwarty przez Panią dyrektor Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu Aleksandrę Ślusarek a uświetniło go wiele atrakcji Czytaj dalej... "Letni Piknik Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu"

Drodzy rodzice i wychowankowie! Już niedługo rozpoczyna się wyczekany czas wakacji! W związku z tym zapraszamy na Bezpieczne Wakacje z Zespołem Świetlic Środowiskowych! W programie ciekawe i kreatywne warsztaty, wyjścia na basen, do kina oraz wiele wiele innych! Szczegóły na plakacie oraz pod numerem telefonu: 18 441 01 11

Letnich atrakcji ciąg dalszy! Zapraszamy na "Letni Piknik" organizowany przez Zespół Świetlic Środowiskowych pod patronatem Prezydenta miasta Nowego Sącza Pana Ludomira Handzla. Zapraszamy serdecznie, przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji! Szczegóły u wychowawców naszych świetlic!