Skip to content

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Kochani!
Ten rok dobiega końca.. ?
Niewątpliwe postawił przed nami wiele wyzwań..
Mimo wszysto udało się nam zrealizować wiele ciekawych projektów, rozwijających zajęć.. ??
Pozostaliśmy w kontakcie, dzieliliśmy się ze sobą swoimi osiągnięciami, radościami a czasem smutkami.. ale zawsze znaleźliśmy rozwiązanie! ❤️
Dzisiaj chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia! ??
Do zobaczenia w przyszłym roku! ?

https://www.facebook.com/104797097816968/posts/223773492585994/


Opublikowano Kategorie Film, Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.