Skip to content

Teatr cieni czyli kreatywny początek kolejnego tygodnia, spędzonego w domu.

Z uwagi na stan epidemii w kraju i konieczność izolacji, a co za tym idzie, zamknięcia wszelkich miejsc sportowych i kulturalnych, takich jak kina, czy teatry, nieustannie spędzamy czas w domach. Nie oznacza to jednak, iż z teatrem mamy być na bakier! Bo dlaczegóż by nie stoworzyć… własnego?! I to w dodatku za minimalne środki!

Do stworzenia naszego autorskiego teatru konieczna jest latarka i… zwyczajna ściana! Czy już się domyślacie? O tak, przed nami teatr cieni!!!

Aby spektakl się udał, musicie poczekać aż zapadnie wieczór i będzie możliwe odbijanie cieni na ścianie. To od Was tylko zależy, czy do odbijania cieni wykorzystacie ułożone w kształty Wasze dłonie, maskotki, czy papierowe laleczki na patyczkach.

Śmiało przydzielcie role Waszym najbliższym! Mama reżyserem, tata scenarzystą, a brat oświetleniowcem??? To brzmi znakomicie!

Udanej zabawy!