Pomimo, iż z powodu pandemii świetlica podczas ferii była zamknięta, nie zabrakło ciekawych i rozwijających zajęć w trybie online. Wychowankowie mogli czerpać inspirację i pozyskiwać mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu wolnego w domu. Poniedziałki minęły pod hasłem integracji , we wtorki z kolei była strefa zimowej  kreatywności i zajęcia artystyczno-muzyczne. W środy  wychowankowie mogli Czytaj dalej... "Podsumowanie Ferii on-line w Świetlicy Kaduk :)"

Wychowankowie świetlicy podczas tygodnia ekologii , chętnie uczestniczyli w zajęciach mających na celu kształtowanie świadomości ekologicznej oraz pogłębili wiedzę z zakresu ochrony środowiska 😉 Przygotowali m.in. pudełko na nakrętki z recyklingu , posadzili roślinki oraz zapoznali się z Eko-znakami. Każdy pozyskał wiedzę na temat sposobów oszczędzania wody oraz segregacji śmieci i recyklingu. Dużo zabawy dostarczyły Czytaj dalej... "Eko warsztaty w świetlicy Kaduk"

Podczas zajęć, które odbyły się w miesiącu Marzec, wychowankowie świetlicy m.in. przygotowywali kartki na konkurs, organizowany przez Sądeckie Hospicjum ,,Żonkilowa Kartka", wykonali piękne laurki z okazji dnia kobiet oraz dnia mężczyzn oraz czynnie uczestniczyli w zmianie dekoracji wiosennej, placówki. Na zajęciach nt. recyklingu poznali podstawowe pojęcia oraz zachowania związane z segregacją śmieci a zabawy i Czytaj dalej... "Marzec w Świetlicy Kaduk"

Pierwsze dni od otwarcia, wychowankowie świetlicy spędzili bardzo aktywnie Uczestniczyli m.in. w zajęciach kształtujących sprawność manualną oraz pamięć wzrokową , mogli wykazać się kreatywnością podczas bajkopisania oraz stanąć bliżej swoich odczuć na zajęciach wspierających rozwój emocjonalny ,,Poznajemy nasze emocje" Ponadto nie zabrakło dobrej zabawy na zajęciach tanecznych i pięknych prac plastycznych m.in. z okazji dnia Czytaj dalej... "Podsumowanie pierwszych dni po powrocie na świetlicę Kaduk 😉 😉 ;)"