Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Osiedla Zabełcza na zajęcia, realizowane w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2020". Zapisy odbywają się w dniach  23 i 24 stycznia 2020 roku w godzinach pracy  świetlicy środowiskowej tj. 11.00-16.00. Szczegółowych informacji udziela wychowawca świetlicy - Edyta Basiaga.   Warunkiem uczetnictwa  jest  zgoda rodzica na udział dziecka w zajęciach , Czytaj dalej... "Bezpieczne Ferie 2020 w Zabełczu"

Dnia 9 stycznia 2020 roku wychowankowie  Świetlicy Środowiskowej Zabełcze  miała przyjemność umilić swoim występem spotkanie opłatkowe dla członków Związku Harcerstwa Polskiego. Spotkanie to odbyło się w Domu Studenta przy ulicy Długosza w Nowym Sączu. Wychowankowie w radosnych nastrojach przedstawili przygotowane przez siebie jasełka oraz kolędowali. Dzięki uprzejmości harcerzy mieli także możliwość poznać tradycyjne harcerskie powitanie Czytaj dalej... "Kolędnicy z Zabełcza na Spotkaniu Opłatkowym Seniorów ZHP"

Po raz kolejny wychowankowi Świetlicy Środowiskowej „Zabełcze”   godnie zaprezentowali naszą świetlice, podczas IV Przeglądu Talentów  Zespołu Świetlic Środowiskowych.  Tym  razem mieliśmy okazje oglądać występ Martynki Majoch oraz Ani Ramzy. Obie dziewczynki , jak już wiemy nie od dziś,  są ogromnie utalentowane. Każda z nich przedstawiła,  to co z pasja pielęgnuje od dziecięcych lat.  Martyna zaprezentowała Czytaj dalej... "Gwiazdy z Zabełcza na wielkiej scenie….."

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Osiedla Zabełcze na zajęcia i wycieczki, organizowane w ramach "Bezpiecznych Wakacji". W razie pytań, zapisów  oraz rezygnacji z zajęć proszę dzwonić do wychowawcy  pod numer 577 055 996, podstawą udziału w akacji jest zgoda wypełniana przez rodzica. Harmonogram umieszczony jest w załączniku. Zapraszamy! HARMONOGRAM ZAJĘĆ

W piątek nasi najmłodsi obejrzeli przygotowaną przez Grupę Teatralną CUDOKI - SZUROKI  piękną, kolorową pełną magii, tańca i śpiewu opowieść pt „Śpiąca Królewna” . Czy jak w każdej baśni zło zwyciężyło a Księżniczka Różyczka, nad którą jeszcze w kołysce zawisło straszliwe niebezpieczeństwo, została uratowana ??

Ralph to czarny charakter jednej z gier wideo, ale ma dobre serce i jest wiernym przyjacielem małej  Wandelopy, z którą to wyrusza na wycieczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę swojej przyjaciółki. Czy dzięki pomocy bohaterów napotkanych w internecie uda im się osiągnąć zamierzony cel ???    🙂

We wtorek wybraliśmy się na kręgielnie Atom aby sprawdzić swoje umiejętności w grze, w rywalizacji i zdobywaniu punktów, kręgle to sport dla każdego i każdy ma szansę w tej dyscyplinie być mistrzem, a nawet jeśli nam nie wychodzi to nie ma to większego znaczenia - wypad na kręgle to przecież przede wszystkim świetna zabawa.