Serdecznie zapraszamy do Klubu Kotłownia na warsztaty ceramiczne prowadzone przez Panią Elżbietę Barciszewską - Kozioł z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 14.30 do 17.30 w ramach zajęć stałych.

Klub Kotłownia ul.Barbackiego 64 Czynny od poniedziałku do piątku W godzinach od 11.30 do 17.30 Zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat W naszej świetlicy zapewniamy: Fachową pomoc wychowawcy w godzinach pozalekcyjnych; Pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz nauce, Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w ramach zajęć tematycznych; Fajną atmosferę i chwilę wytchnienia po zajęciach Czytaj dalej... "Godziny otwarcia"

Klub Kotłownia to miejsce, gdzie nie tylko można spędzić miło i aktywnie czas wolny, lecz również zintegrować się z rówieśnikami podczas wspólnej zabawy czy zajęć. Świetlica oferuje liczne gry planszowe, edukacyjne, strategiczne, logiczne oraz gry karciane czy puzzle podczas, których rozwinąć możemy nasze zdolności intelektualne czy ciekawie spędzić czas wśród rówieśników. Aktywnie czas spędzamy również Czytaj dalej... "Klub Kotłownia miejscem pozytywnych wrażeń"