Skip to content

Ferie Zimowe 2021

Ferie zimowe czas start!☃️❄️
W tym roku inaczej niż dotychczas ferie zimowe realizowane będą w formie online. 💻 Ale to nie przeszkodzi nam w świetnej zimowej zabawie!
Nasi wychowawcy przygotowali harmonogram pełen atrakcji!
❄️ PONIEDZIAŁEK - "AKADEMIA INTEGRACJI"
❄️ WTOREK - "STREFA ZIMOWEJ KREATYWNOŚCI"
❄️ ŚRODA - "AKADEMIA MŁODEGO PIÓRA"
❄️ CZWARTEK - "ZIMOWA AKADEMIA SENSORYCZNA"
❄️ PIĄTEK - ZIMOWY EkoDizajn"
Odwiedzajcie nasze profile i grupy!
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.