Skip to content

Przekazanie kartek bożonarodzeniowych dla Sądeckiego Hospicjum

Grudzień to piękny czas. Dzisiaj tradycyjnie dyrektor Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu Aleksandra Ślusarek przekazała na ręce dyrektora SądeckiegoHospicjum Mieczysława Kaczyńskiego ponad 200 kartek bożonarodzeniowych.🎀

Kartki zostały przygotowane przez wychowawców i psychologa placówki.
Dziękujemy naszym zaangażowanym wychowawcom Justynie Leśniak, Kindze Tokarczyk, Basi Fornagiel i Oli Pawlik 😊

 

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.