Skip to content

Podróż Pociągiem Talentów

Kolejną stacją w tegorocznej podróży z Zespołem Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu jest co roczny Przegląd Talentów.🛤 Nasi wychowankowie jak zawsze dotarli na czas i zaraz zabiorą nas w cudowną podróż po krainie talentów.🎉
Zapraszamy!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=218454819784528&id=104797097816968

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.