Skip to content

Grudniowy zawrót głowy

Kochani ❤️
Grudzień mija nam w mgnieniu oka, i jak zawsze jest dla wszystkich intensywnym miesiącem 🤯🌲
Każdego dnia dostarczamy wam pomysłów na kreatywne spędzenie czasu wolnego, nasi wychowawcy i psycholog są dla was, możecie dzwonić i pisać 🥰
Poza tym realizujemy nasze grudniowe projekty.. Szkolimy się dla was, tworzymy piękne kartki, generujemy nowe pomysły..
Za niedługo więcej 🥳🤩

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.