Skip to content

Warsztaty „Akademia gestu i słowa”

Warsztaty "Akademia gestu i słowa" mają na celu wspieranie rozwoju oraz przygotowanie was do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym!
Dzisiaj w "Akademii Gestu i Słowa" dbamy o to, aby wasza wymowa była na 6!
Proponujemy proste ćwiczenia, które dostarczą świetnej zabawy.
Klikajcie w PADLET i dołączcie do nas!
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.