Skip to content

Środa, to dzień, który przeznaczyliśmy na profilaktykę.

Środa, to dzień, który przeznaczyliśmy na profilaktykę. 😊
Działania profilaktyczne są jednym z naszych głównych założeń.
Nasi wychowawcy przygotowali dla was dzisiaj sporo przydatnych a jednocześnie ciekawych i przystępnych informacji.
Mamy tez dla was kilka ćwiczeń!
Zapraszamy na profile naszych świetlic oraz do Padlet'u!
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.