Skip to content

Praca zdalna z Zespołem Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

Drodzy rodzice i wychowankowie‼️
W związku z sytuacją epidemiologiczną od dzisiaj do odwołania przeszliśmy na tryb pracy zdalnej.💻
Tak jak poprzednio, jesteśmy w gotowości i służymy wsparciem i inspiracją. Nasi wychowawcy będą opracowywać dla Was ciekawe i rozwijające propozycje warsztatów, które każdy może wykorzystać w czasie wolnym z rodziną.👨‍👨‍👧‍👦
Ponad to pełnimy dyżury wychowawcze - jeśli ktoś potrzebuje wsparcia w odrabianiu lekcji, przygotowaniu projektu lub ma problem o którym chciałby porozmawiać w każdej chwili może skontaktować się ze swoim wychowawcą lub naszym psychologiem!😊
Zapraszamy!
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.