Skip to content

„Ciekawi Świata” – otaczają nas wspaniałe rzeczy, sam zobacz

Dzisiaj wróciliśmy do pracy online. 💻
Rozkręcamy się na nowo z tą formą zajęć. Czas więc ruszyć z ciekawym świata poniedziałkiem! Zapraszamy na profile świetlic - sprawdźcie co dla was mamy. 😍
Poniżej link do Padletu, klikajcie i bawcie się dobrze!
https://padlet.com/aleksandraaap/ljwb464quik9a7sz?fbclid=IwAR3lH9SFXI-8WrWYBv_ZkPP1aRHTWxoe0R1aYNdi22CPjYZR-Ua0VNDS92k
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.