Skip to content

Dzień Edukacji Narodowej

Praca z młodym człowiekiem to ciągłe wyzwania..
Ogromna odpowiedzialność..
Ale jednocześnie i zaszczyt - to przecież wspaniałe mieć wpływ na to jak kształtuje się młody człowiek.
Pedagodzy nie tylko uczą, są też przyjaciółmi, inspiracją.
Są częścią życia każdego z nas.
Dlatego dzisiaj w dniu ich święta wszystkim pedagogom, nauczycielom wychowawcom chcemy serdecznie podziękować za trud który wkładają w swoją pracę każdego dnia ❤️

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.