Skip to content

Rok szkolny z Zespołem Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

Kochani!
Przypominamy, że nasze świetlice działają już stacjonarnie! To oznacza, że możecie nas odwiedzić i wziąć udział w swoich ulubionych zajęciach, liczyć na naszą pomoc przy odrabianiu lekcji, porozmawiać o wszystkich waszych sprawach!
Zapraszamy! 🧡
Obraz może zawierać: tekst „ZAPRASZAMY WSZYSTKICH WYCHOWANKÓW! Rok szkolny E "zespołem świetic śrovoniskowych" KREATYWNE ZAJĘCIA WSPANIAŁA ATMOSFERA! Czekamy na Was!”
Ty, Joanna Brotoń, Małgorzata Brotoń i 13 innych użytkowników
5 udostępnień
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.