Skip to content

Nowy rok szkolny

Kochane dzieci!👩‍🏫🧑‍🏫
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzę Wam, aby zdobywanie wiedzy było ekscytującą przygodą oraz odkrywaniem nauki. Jest to zawsze ważna i wzruszająca chwila. Pierwszy dzwonek rozpoczyna nowy etap w życiu społeczności szkolnej. Niektórzy z Was zakończyli naukę w szkole podstawowej i rozpoczęli nowy rozdział w szkołach średnich. Wierzę, że poradzicie sobie znakomicie! Życzę Wam, aby wasza energia nie słabła oraz żebyście czerpali satysfakcję z codziennej pracy. Trzymam za WAS mocno kciuki!❤️
Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.