Skip to content

Kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa

📢Przypominamy kilka podstawowych zasad, których trzeba przestrzegać dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
✅ Do świetlicy mogą przychodzić tylko zdrowe dzieci, bez jakichkolwiek objawów choroby.
✅Przy wejściu do świetlicy należy zdezynfekować ręce.
✅Zachowujemy dystans społeczny.
✅Często myjemy ręce.
✅Staramy się nie dotykać oczu, ust i nosa.
✅Rezygnujemy z podawania rąk na powitanie.
Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.