Skip to content

Ważne informacje!

WAŻNA INFORMACJA‼️
Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Nowego Sącza czasowe zawieszenie działalności Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu zostaje przedłużone do 2 sierpnia 2020 roku. Celem ochrony życia i zdrowia, a w szczególności aktualnej sytuacji epidemicznej na terenie Miasta Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego.
O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia informacji na profilu Facebook oraz naszej stronie internetowej.

Opublikowano Kategorie Aktualności, Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.