Skip to content

INFORMACJE!

Uwaga ‼️
W związku z sytuacją epidemiczną w naszym regionie, zawieszenie zajęć stacjonarnych w Zespole Świetlic Środowiskowych zostaje przedłużone do 16.08.2020r. Jednocześnie zapraszamy do dalszego udziału w naszych zajęciach w trybie online.
O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na profilu Zespołu Świetlic Środowiskowych na portalu Facebook.
Opublikowano Kategorie Aktualności, Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.