Skip to content

Dzień Samotnych

Dzisiaj obchodzimy Dzień Ludzi Samotnych.💭
Samotność to negatywnie odczuwany stan emocjonalny człowieka, który wynika z braku pozytywnych relacji z innymi osobami. Pamiętajmy, że samotności mogą doświadczać także osoby, które otoczone są innymi ludźmi. To przecież kwestia subiektywnych odczuć, a nie warunków zewnętrznych. Uczucia samotności doświadczają nie tylko dorośli, ale w dzisiejszych czasach bardzo często dzieci i młodzież. W Dniu Samotnych warto rozejrzeć się wokoło. Nawet jeżeli sami nie czujemy się samotni, warto pomyśleć o ludziach, którym samotność być może doskwiera. ❤

Opublikowano Kategorie Aktualności, Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.