Skip to content

Dzień Psa

 

#mójprzyjacielpsiak
Dzień Psa. 🐕🐩
Wiemy, że większość z Was jest szczęśliwymi posiadaczami tych czworonogów. Dzisiejszy dzień to świetna okazja, aby spędzić więcej czasu ze swoim pupilem.🌞
Święto psiaków to też dobra okazja, aby przypomnieć, że pies to istota czująca tak samo jak człowiek, to odpowiedzialność, taka sama jak za drugiego człowieka. Pamiętajmy o tym, i stwórzmy tym cudownym istotom raj na ziemi! 🐕🌏

Opublikowano Kategorie GłównaTagi , , ,

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.