Skip to content

Dzień bez Telefonu Komórkowego

Dzisiaj obchodzimy dzień bez telefonu komórkowego! 📱🚫
Tematykę uzależnienia nazywanego fonoholizmem poruszaliśmy niejednokrotnie podczas zajęć prowadzonych w naszych placówkach.Wiąże się z nim nieustanna potrzeba bycia "w sieci". To poważny problem dotykający coraz szerszego grona młodych ludzi - choć nie tylko. Prowadzić może do zaniedbania naszych relacji czy obowiązków. Poprzez ciągłe przebywanie w sieci tracimy cenne chwile przemijalnego przecież życia. Pamiętajmy wszystko jest dobre ale w określonych granicach!
Alternatyw jest wiele - znajdź własną!

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.