Skip to content

Wznowienie działalności stacjonarnej

Miło mi poinformować, że w Dzień Dziecka czyli w poniedziałek 1 czerwca nasza świetlica jako kolejna placówka Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu wznawia działalność stacjonarną. Zajęcia odbywać się będą w zalecanym reżimie sanitarnym. Placówka jest przygotowana do pracy w małej grupie, usunięto z niej wszelkie zbędne rzeczy oraz wyposażono w środki do dezynfekcji rąk. Również w związku z koniecznością wdrożenia licznych procedur w naszej świetlicy pojawi się drugi wychowawca- pani Dominika Piwowarska ze Świetlicy Środowiskowej "Zawada".
Obiecujemy, że pomimo występujących niedogodności dołożymy wszelkich starań, by wasze dzieci czuły się u nas komfortowo i spędziły ten czas atrakcyjnie.☺️☺️

Bardzo proszę o zapoznanie się z wszystkimi procedurami.
http://zss.nowysacz.pl/2020/05/wazne-informacje-2/

Do zobaczenia!