Skip to content

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek 💉💊❣️
W tym dniu chcielibyśmy życzyć wszystkim wykonującym ten trudny zawód dużo siły! Dziękujemy za waszą wytrwałość, zaangażowanie, cierpliwość i trud!
Jesteśmy wdzięczni, tak teraz w trudnych czasach pandemii jak i zawsze!

Opublikowano Kategorie GłównaTagi , , ,

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.