Skip to content

Dzień Praw Zwierząt

 

22 Maja obchodzony jest Dzień Praw Zwierząt. 🐘🐬🐿 Zwierzęta to istoty czujące tak samo jak ludzie a więc tak samo jak ludzie należą im się prawa.
Nie bez powodu mówi się, że zwierze może stać się przyjacielem człowieka.
Pamiętajmy o tym każdego dnia, dbajmy o te cudowne istoty tak jak możemy!
#wszyscyżyjemypodtymsamymniebem 💙

Opublikowano Kategorie GłównaTagi ,

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.