Skip to content

Smakowe zgadywanki czyli rodzinna zabawa w kelnera na… pryma aprilis!

W związku z faktem przebywania w domu z uwagi na profilaktykę koronawirusa, warto organizować sobie czas kreatywnie przy okazji najzwyklejszych z pozoru czynności. Bo czyż wspólne śniadanie w gronie najbliższych nie może stanowić wydarzenia fascynującego, tajemniczego i z dreszczykiem emocji?!

 W jaki sposób to osiągnąć? To proste!

Mało kto wie, iż 25-ty marca przypadał Światowy Dzień Kelnera. Z tej okazji proponujemy Wam zabawę w smakowe zgadywanki. To właśnie Wy wcielicie się w rolę kelnera, a gośćmi przy stole będą nie kto inny jak… Wasi bliscy!

Posadźcie ich z przepaskami na oczach i serwujcie im różnorodne przekąski. Zadaniem smakujących jest odgadnięcie, czym jest zjadany smakołyk. Jako fachowi kelnerzy musicie zadbać o savoir-vivre, estetykę podania i anturaż.

Ale nie zapomnijcie, że dzisiaj Pryma Aprilis, czyli drobne żarciki dozwolone!!!