Skip to content

Zostań rodzinnym stylistą

Przebywanie w domu w związku z profilaktyką koronawirusa to dobra okazja, aby zrobić coś pożytecznego jak np. segregacja w garderobie. Przy tej okazji, zachęcamy do zabawy w rodzinnego stylistę! Włącz do niej pozostałych członków rodziny.

Na czym polega zabawa?

Na początku wymyślcie kategorię, zgodnie z którą dobierzecie dla siebie lub dla innego członka rodziny odzieżową stylizację np. bal przebierańców, karnawał w Rio. Nie zapomnijcie o dodatkach, fryzurze, czy makijażu. Do dzieła!

Na koniec, przy pomocy koca, prześcieradła czy dywanu, stwórzcie wybieg  i zaprezentujcie się na nim niczym prawdziwi modele. Oceńcie najciekawszą stylizację oraz przyznajcie  dodatkowe wyróżnienia: trafność z kategorią, uśmiech publiczności itp.

Nie zapomnijcie zrobić sobie rodzinnej fotografii w nowych stylizacjach!!!