Skip to content

Plakat Rodziny – czyli pokaż mi swoją… stopę!

Nie ma to jak czas spędzony w gronie najbliższych! A skoro w związku z izolacją od środowiska szkolnego, spowodowaną profilaktyką koronawirusa, macie go teraz aż nadto, warto wykorzystać go w sposób kreatywny! Zatem schodzimy z kanapy, wyłączamy telewizory i bierzemy się z rodziną za wspólną zabawę!

Dzisiejszym tematem jest Plakat Rodziny! Ale będzie to nietypowy portret… bo Waszych stóp! Do wykonania plakatu potrzebny będzie arkusz papieru i kolorowe pisaki. Zaczynamy! Zachęćcie do udziału w zabawie wszystkich domowników. Zapewniamy, że śmiechu będzie co nie miara!

Wykonanie plakatu rozpoczynamy od… zdjęcia skarpetek! Odrysujcie sobie wzajemnie odbicia stóp na wspólnym arkuszu papieru, a następnie wpiszcie każdemu w jego stópce miłe słowa, podziękowania, zalety. Wpisy powinny być szczere i od serca, począwszy od podziękowań za pyszną zupę pomidorową, pochwały za optymizm, a kończąc nawet na wzajemnych wyznaniach miłości. Posłuchajcie, co podpowie Wam w danym momencie serce. Ten czas należy do was!

Na koniec możecie udekorować plakat kredkami, pastelami i powiesić w domu na pamiątkę.