Skip to content

Kartki Wielkanocne dla Sądeckiego Hospicjum

Kartki Wielkanocne od Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu.

Już po raz piąty wychowankowie i wychowawcy Zespołu Świetlic Środowiskowych przygotowali wyjątkowy prezent dla Sądeckiego Hospicjum: kartki wielkanocne wykonane własnoręcznie i z sercem. Dyrektor zespołu świetlic Aleksandra Ślusarek przekazała 200 świątecznych kartek na ręce Mieczysława Kaczwińskiego, dyrektora hospicjum. W spotkaniu uczestniczyły panie Justyna Leśniak oraz Aleksandra Pawlik. Przedsięwzięcie miało na celu kształtowanie wśród dzieci postawy otwartości, szerzenia idei ruchu hospicyjnego oraz niesienia pomocy potrzebującym – tłumaczą pomysłodawcy akcji. Dyrektor Kaczwiński podziękował za serce oraz za zaangażowanie dzieci i wychowawców w przygotowanie kartek. Do inicjatywy dołożyły swoje piękne „trzy grosze” Justyna Leśniak Aleksandra Pawlik , Kinga Tokarczyk i Dorota Bulanda. Kartki wraz z życzeniami na Wielkanoc trafią do osób, które wspierają działania Sądeckiego Hospicjum.😘

Opublikowano Kategorie Aktualności, Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.