Skip to content

Wspomnienia z ferii zimowych

Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, a zwłaszcza ferie  zimowe. Dla naszych podopiecznych były to wyjątkowe chwile. Teraz czas wracać do szkoły ale
z radosnymi wspomnieniami. Wychowankowie świetlicy środowiskowej Zawada tegoroczne Bezpieczne  Ferie 2020 rozpoczęły wyjściem do kina Helios na bajkę pt. ,,Śnieżka i Fantastyczna Siódemka’’. W drugim dniu udali się do Miejskiego Ośrodka Kultury na zajęcia wokalno-ruchowe prowadzone przez Panią Irenę Górowską. Następnego dnia odwiedzili ulubione miejsce najmłodszych dzieci czyli BAJKOLAND w Galerii Trzy Korony. Było suuuuper 🙂  Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach organizowanych przez Pałac Młodzieży pt. ,,Plastyka dla każdego, zajęcia taneczne oraz gry i zabawy’’.  Dużym zainteresowaniem cieszył się spektakl teatralny ,,Królowa Lodu’’ w Teatrze Nowym. W drugim tygodni atrakcyjne były wyjścia na ściankę wspinaczkową – BOULDER ZONE oraz na lodowisko.  W ostatnim dniu wychowankowie udali się  na spektakl pt. ,,Alicja w krainie czarów’’ wykonaniu Grupy Teatralnej CUDOKI SZUROKI który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury.