Skip to content

Podsumowanie „Bezpiecznych Ferii 2020”

Ferie zimowe dobiegły końca! Wychowankowie Świetlicy Środowiskowej Klub "Kotłownia" mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2020" m.in.:seans filmowy w kinie Helios " Śnieżka i Fantastyczna Siódemka", spektakle teatralne w Teatrze Nowym " Królowa Lodu" oraz w Miejskim Ośrodku Kultury "Alicja w Krainie Czarów", wyjście na lodowisko, ścianka wspinaczkowa- Boulder- Zone sala zabaw Ufoland, a także spotkanie z nowosądecką Strażą Miejską i Bal Karnawałowy.  Wspólnie z wychowankami spędziliśmy ten czas pełen zabaw i przygód. Wystartowaliśmy i zakończyliśmy wielką parą! Wszyscy z wielką radością i zaangażowaniem tworzyli atmosferę radości i pozytywnych relacji. Dziękujemy za ten mile i bezpiecznie spędzony czas i czekamy na wakacje! 🙂