Skip to content

Ubieranie osiedlowej choinki

Ubieranie choinki to element bożonarodzeniowej tradycji. Według staropolskich zwyczajów to czas wspólnego przygotowania do świąt. Dlatego po raz kolejny wspólnie z Przewodniczącym Zarządu Osiedla "Szujskiego" - Mieczysławem Kaczwińskim przystroiliśmy osiedlową choinkę. Nie mogło na niej zabraknąć bombek, aniołków, łańcuchów, dzwoneczków i światełek. Był to czas bardzo radosny. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu ozdób i ubieraniu choinki.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.