Skip to content

” Bezpieczne Ferie 2020″ z Szujskiego

Drodzy Rodzice i Wychowankowie!

Już niebawem rozpoczynamy ferie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć  "Bezpiecznych Ferii 2020" i spędzenia ich wspólnie z nami na osiedlu "Szujskiego".

Życzymy wszystkim radosnych, śnieżnych i najważniejsze bezpiecznych ferii zimowych.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.