Skip to content

„Bezpieczne Ferie 2020” z Szujskiego

Na deskach Teatru Nowego obejrzeliśmy spektakl "Królowa Lodu" opowieść o wytrwałości oraz różnych obliczach miłości, która zagościła także w sercu okrutnej Królowej Lodu.
Jak zwykle gra aktorska była na najwyższym poziomie, było dużo śmiechu, trochę grozy i całe mnóstwo emocji.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.