Skip to content

„Bezpieczne Ferie 2020” z Szujskiego

♥Dzisiaj w naszej świetlicy odbyły się pierwsze z cyklu zajęcia zręcznościowe "Celne oko"/ Trójbój integracyjno - sportowo - rekreacyjny, gdzie uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach ( lotki, kości, ringo oraz rzut piłeczką do celu). Zajęcia poprowadził Pan Józek Fiut, prezes klubu LOK Snajper Newag S.A. Nowy Sącz.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.