Skip to content

„Bezpieczne Ferie 2020” z Szujskiego

Pierwszy dzień "Bezpiecznych Ferii 2020" już za nami. Udaliśmy się dzisiaj do kina Helios na film "Śnieżka i Fantastyczna Siódemka", gdzie o pocałunek od Śnieżki w czerwonych pantofelkach zabiegało siedmiu, zaczarowanych w krasnoludki, królewiczów. Wszyscy wyglądali nieco inaczej niż przedstawiały inne bajki. Wkrótce jednak wszyscy przekonali się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.