Skip to content

Występy Jasełkowe w nowosądeckim Ratuszu

W dniu 05.12.2019 r. w Sali Reprezentacyjnej nowosądeckiego Ratusza - wystąpiły dzieci z Jasełkami bożonarodzeniowymi -  ze Świetlicy Środowiskowej  "Barskie", "Zabełcze", "Helena" oraz z Klubu Kotłownia.

Wśród znakomitych gości nie zabrakło Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ludomira Handzla , Wice - Prezydent Miasta Nowego Sącza Pani Magdaleny Majka oraz Dyrektora Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu Pani Aleksandry Ślusarek, a także rodziców , opiekunów, wychowawców ZŚŚ, wychowanków Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu.

Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim obecnym na występach jasełkowych, szczególnie , gdy pojawił się nieoczekiwany gość - Św. Mikołaj z prezentami dla wszystkich dzieci.

Wspólne kolędowanie oraz serdeczne życzenia świąteczne były przemiłym wstępem do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 🙂 !