Skip to content

Kolędowanie u Prezydenta

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją Zespołu Świetlic Środowiskowych  są coroczne jasełka u Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Nie inaczej było i w tym roku. 5 grudnia w Sali reprezentacyjnej ratusza  wychowankowie świetlicy środowiskowej ,,Zabełcze’’ mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Po części artystycznej głos zabrał pan Prezydent, który złożył wszystkim świąteczne życzenia. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze, nie zabrakło oczywiście niespodzianek. Dzieci odwiedził Mikołaj z workiem prezentów. Każdemu dziecku wręczył słodki upominek, który z pewnością będzie długo przypominał o tym wyjątkowym dniu.